Onderwerpen in deze show:
- Sjoerd den Daas zag Poetin en Trump in Alaska
- Topzware brigade aan Europese wankers vergezellen de Heilige Zelensky naar DC
- Avi Loeb heeft wat updates aangaande ‘3i/Atlas’
- Chileense onderzoeker pingt 3i/Atlas en laat AI de boodschap vertalen
- ‘Nieuwe’ maanrace: nucleaire reactoren op de maandag
- Vermeende AI gegenereerde video van een TR-3B blijkt geen AI te zijn
- Augmented Elon Musk
- KFC reclame toont menselijke offers aan alien kip
- Labubu invasie begonnen, Nederlandse douane neemt 400 duizend illegale Labubu’s in beslag
- Labubu’s blijken behekst te zijn
- Pijnappelklier en baarmoeder activatie met Pamela Downes
- Iyah May – Everything’s Fine
DOWNLOAD DEZE SHOW ALS MP3 (audio only)
info voor in de show? Mail naar micky@indigorevolution.nl
Steun ComplotMedia.nl en maak via iDeal maandelijks of eenmalig een donatie: https://complotmedia.backme.org/
Of gebruik PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/indigorevolution
CryptoCurrency donatie pagina: https://complotmedia.nl/donaties/
Innerspiration webshop: https://innerspiration.com/
Blijf op de hoogte van nieuwe video’s en nieuws van Indigo Revolution en schrijf je in voor de mailing list: http://eepurl.com/hqjDmT
Twitterfeed Complottoloog des Vaderlands: https://twitter.com/Indigorev
ComplotMedia op Telegram: https://t.me/s/ComplotMedia
Indigo Revolution Discord Community https://discord.gg/GH4m6c3q
YouTube teasers kanaal ComplotMedia.nl https://www.youtube.com/@mickyvanleeuwen
Spotify ComplotConcurrent Eindtunes playlist: https://open.spotify.com/playlist/1M4Ns6CZJR6STkYPEESSCQ?si=31e4fddabc634c6f
Vorig jaar was ik ook bij Bosperience en ik was toen vegan. Na 6 weken was ik er weer klaar mee, maar in Leersum at ik avocado’s en shit en de meesten vonden het maar raar maar het werd wel geaccepteerd. Maar Robert en Boris zeggen ook dat veel wetenschappelijk onderzoek gecorrumpeerd is om demense maar in die richting te krijgen en dan word ik al gauw tegendraads. Toch zegt ook Frans Heslinga dat wij in deze afgesloten dome zitten totdat we wat liever tegen elkaar en de… Lees verder »
Mooie show weer, Micky. Dankjewel. KFC is door mijn zoon omgedoopt tot Kentucky Fried Children in 2020. Even daarvoor hadden we een stop gemaakt bij een MC Do; hij wilde eten. Ik heb toen gefrituurde babyvingertjes (garnalen genaamd) gekozen. Ik heb ook meerdere malen gehoord/ gelezen dat het aantal hamburgers dat jaarlijks wordt verorberd, niet correspondeerd met het aantal voor menselijke consumptie geschikte geslachte runderen. We zijn allang kannibaal zonder het te beseffen.
Hoi Mick…Kom weer laat binnenvallen…Augmented betekend bij ons vergroten, groter GEMAAKT…b.v. qua maat of waarde…Kende het woord ook niet…Die poppetjes doen me in ene denken aan de Gramlings, Virtuele ronde van mij…en dank weer..Guuz.
Ja ik kan er ook niks anders van maken dat je mensen vlees bij KFC krijgt. Ooit ging dat verhaal ook bij de Mac nuggets volgens mij
Dank je wel weer voor een gave show, Micky! Van die Labubu’s had ik uiteraard nog nooit van gehoord. Van die channelaar kreeg ik echt maagpijn! Wat een enge stem! Ik heb ook met haar te doen want die entiteit misbruikt haar stembanden. Zelf heeft ze een heel andere stem. Ik heb ooit de cursus Awakening your lightbody en de vervolgen gedaan, begeleidt door een heel zweverig type. Daarin werd je aangemoedigd een gids te channelen of je hoger zelf. Zo noemde ik dat toen nog. Altijd mijn… Lees verder »
Dat ufootje van max 10 sec ligt stíl ónder het laag hangend wolkendek, dus hij is klein , de wolken veranderen niet, als je veel flitsen laat zien dan hoopt ‘de maker’ dat we dat niet zien.
Geen idee wat je hiermee bedoeld?
Dat het filmpje dus nep is Micky, vlg mij
omdat de TR-3B stil hangt in de lucht? Dan heb je er zelf nog nooit eentje gezien neem ik aan? Want dat kunnen ze heel goed namelijk. Ik heb er zelf 2 gezien die beiden minstens een uur lang op dezelfde plek bleven hangen. Maar je mag dit filmpje nep vinden hoor, ik vind het alleen een raar argument wat mijns inziens de plank flink misslaat.
Okidoki, soms sla ik planken mis ,au 😉
ik geniet van jouw uitzendingen, ben 73 en vind je geweldig 😄
De wolken hangen stil
Ik zie wel vaker wolken stil hangen 10 seconden lang.
Maar hey het is voor mij geen belangrijk iets hoor, je hoeft niet alles te geloven, sterker nog ik moedig aan om niet alles klakkeloos te geloven.
Maar je argumenten slaan de plank mis.
Niet dat ik nooit de plank mis sla hoor haha, maar wolken hebben de gave om 10 seconden stil te kunnen hangen, echt waar 😉
☺️👍
Bij neppe krokodillen leren tasjes krijg je een lafufu
Wat een gave intro!!
Hello Micky, Maak jij zelf die tekeningen op de start pagina van de nieuwe video? Ik vindt ze prachtig, wist niet wat een Labubu was is maar ik ga het zien zodadelijk op je nieuwe video.. Ik heb een heel deel van je videos gezien en je verteld over je visuele handicap die opeens vrij snel opkwam, ik moest deze weeken vooral vandaag, aan jouw denken, omdat ik op nog geen 10 dagen tijd , nu twee brillen op moet of een vergrootglas moet nemen en op mijn… Lees verder »
Bedankt voor je verhaal Gerda.
En nee ChatGPT maakt die afbeeldingen. Wel in opdracht en daarna in samenwerking met mij, maar nee ik heb dat talent zeker niet 😉