Onderwerpen in deze show:
- UFOs boven België in de 90’s
- UFO boven België anno vandaag de dag
- Komt Jezus aankomend Pasen terug?
- 3i/Atlas update met Michael Salla
- 3i/Atlas: Roundtable met verschillende remote viewers en ET Contactees over de ware aard en agenda van 3i/Atlas (volgens hen)
- Ancient piramides gevonden onder Venezuela
- Joe Rogan had a dream
- Yakub: het ontstaan van het blanke ras uitgelegd
- Dick Schoof wil dat we noodpakket bestellen
- Zwarte Piet wil dat we noodpakket bestellen
- De wanstaltige op trauma gebaseerde mind control van Intro’s Sinterklaas journaal
- Rudy Bouma sluit zich aan bij DC schreeuwclub
- R.E.M. – It’s the end of the World as we know it
DOWNLOAD DEZE SHOW ALS MP3 (audio only)
info voor in de show? Mail naar micky@indigorevolution.nl
Steun ComplotMedia.nl en maak via iDeal maandelijks of eenmalig een donatie: https://complotmedia.backme.org/
Of gebruik PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/indigorevolution
CryptoCurrency donatie pagina: https://complotmedia.nl/donaties/
Innerspiration webshop: https://innerspiration.com/
Blijf op de hoogte van nieuwe video’s en nieuws van Indigo Revolution en schrijf je in voor de mailing list: http://eepurl.com/hqjDmT
Twitterfeed Complottoloog des Vaderlands: https://twitter.com/Indigorev
ComplotMedia op Telegram: https://t.me/s/ComplotMedia
Indigo Revolution Discord Community https://discord.gg/geqMvR4S
YouTube teasers kanaal ComplotMedia.nl https://www.youtube.com/@mickyvanleeuwen
Spotify ComplotConcurrent Eindtunes playlist: https://open.spotify.com/playlist/1M4Ns6CZJR6STkYPEESSCQ?si=31e4fddabc634c6f









Ik was 10 jaar, toen werd ik geconfronteerd dat Sinterklaas niet bestaat. Maar ik dacht, als ik dat voor waar aanneem, krijg ik geen cadeaus meer. Ik besloot te blijven geloven in Sinterklaas. Maar hoe moest ik dit verenigen met mijn gedachten, want ik wilde ook niet mezelf bedriegen in mijn hoofd. Het antwoord: de ziel van Sinterklaas leeft. Dus het idee van het feest leeft. Dit noemen we Sinterklaas. Dus het is geen mens, maar volwassen mensen worden bezield/ door een innerlijk overtuigd, om mee te doen… Lees verder »
Dat Sinterklaas verhaal komt me bekend voor. Ik wilde ook nooit op schoot bij die viespeuk,mijn vader was verkleed als zwarte piet toen die tijd ,en het mooie was ik herkende hem gelijk ,en zei jij bent mijn vader. Was een jaar of 5 en kon gelijk naar huis 🤣dag Sinterklaasje ..en kwa noodpakket zit ik wel prima als je begrijp wat ik bedoel !! Lekker barbecueën paar dagen is niet erg . FREEEDDOOOOOOMMMMMMM complimenten voor je shows !! Gr je buurman
Je vroeg je af of Courtney Brown een mening over 3IAtlas heeft. Hij deed een interview met iemand en had er 2 uur voor nodig om uit te leggen waarom hij het niet de moeite waard vindt om aandacht te besteden aan wat iemand als Avi Loeb (en andere astronomen) over een stomme komeet zegt. Avi besteedt zijn hele leven om door miljoenen kostende telescopen naar de lucht te kijken en neeft nog steeds geen bewijs gevonden dat er leven is daarbuiten. En hij weet zgn. niet dat… Lees verder »
Ah okay Courtney heeft zichzelf dus voor altijd afgeschreven en doet niet meer mee. Jaren terug had ik nog wel respect voor zijn werk, maar tegenwoordig is het een clown met een kosmisch ego van hier tot aan de galaxy van die zogenaamde ET vriendjes van hem 🙂
Oh jee haha, ja ze hebben Courtney ‘by his balls’ die ET vriendjes van hem haha, als het al ET’s zijn… Fascinerend hoe iemand zo snel zo hard kan afglijden. Want hij was ooit een van de besten in zijn vak. Remote viewing vak. Nu speelbal van ‘ETs’ geworden helaas.
Met betrekking tot het sinterklaas journaal; is dit niet het bewijs dat Nederland het meest duistere land van de wereld is? Walgelijk gewoon….
Hallo Micky,
Gistermiddag ging ik pinnen bij een geldmaat. Nadat ik mijn pincode had ingetoetst, verscheen de tekst “Nederland ligt eruit” en “Denk vooruit” en nog tekst ertussenin maar die ben ik vergeten. Ik heb verbaasd en hardop “Indoctrinatie!” geroepen en toen het bedrag wat ik wilde, gepind. Dus iedereen die geld uit de muur haalt, ziet die tekst. Bizar, he.
Het neemt bizarre vormen aan dit indoctrinatie, dit is best wel ziek eigenlijk. Het kan ook een of andere predictive programming zijn die ze uit moeten voeren wereldwijd. Shit is gaande 🙂
Inderdaad, ik dacht ook, willen ze dit dan🤔, dat Nederland eruit ligt….
Micky, wat mij betreft mag je dat hele matrix-nieuws wel overslaan…volgens mij is het tijd dat we het grote geheel als normaal gaan beschouwen, ja toch? Perspectiefverschuiving om de nieuwe wereld te creeeren. Dan bedoel ik: wat is er gaande op welke planeet met welke beings… Die Sinterklaasleugens helpen ook goed om ouders en kind uit elkaar te drijven want ik weet nog wat ik dacht toen ik erachter kwam dat het niet waar was:”oh, als je daarover liegt, waar lieg je dan nog meer over?” (Dat bleek… Lees verder »
WTF jonge die Patty was dat een tranny ofzo. En dan kun je wel remote vieuwe maar een normale pc en bereik regelen lukt dan niet?
Amai, wees niet gevreesd mennekes, Ons Holland heeft ‘eerste dronegeneraal ter wereld’. Hij spreekt nu voor het eerst: “De moderne militair is een gamer”interview Hij bezit zelf geen drone – “misschien omdat ik een boomer ben?” – maar is wel een van de enige militairen uit de landmacht die dronepiloot is. Een gesprek met Michel Van Strythem (58) – volgens defensieminister Theo Francken (N-VA) de allereerste dronegeneraal ter wereld – over hoe de oorlog door drones compleet is veranderd, maar ook innovatie op gang bracht. “De moderne technologie… Lees verder »