Onderwerpen in deze show:
- DOGE doekt USAID op
- Dr. Bill vreest voor miljoenen doden door acties Elon
- Waar gaf USAID daadwerkelijk Amerikaans belastinggeld aan uit?
- Trump wil nu ook Gaza
- Voorspelde Werner Von Braun Elon Musk?
- Uri Geller heeft een boodschap namens Von Braun voor Elon Musk aangaande Mars
- De Vikingen en hadden dezelfde psychopathische narcistische buitenaardse ‘goden’ als de Grieken en Romeinen
- Predictive Space Egg Programming uit de jaren ’50 en ’70?
- Jason Sands verteld bij Joe Rogan over zijn ontmoeting met een ‘Tall White’ alien
- Ren – Seven Sins
DOWNLOAD DEZE SHOW ALS MP3 (audio only)
info voor in de show? Mail naar micky@indigorevolution.nl
Steun ComplotMedia.nl en maak via iDeal maandelijks of eenmalig een donatie: https://complotmedia.backme.org/
Of gebruik PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/indigorevolution
CryptoCurrency donatie pagina: https://complotmedia.nl/donaties/
Indigo Revolution ‘Innerspiratie’ webshop: https://innerspiratie.nl/
Blijf op de hoogte van nieuwe video’s en nieuws van Indigo Revolution en schrijf je in voor de mailing list: http://eepurl.com/hqjDmT
Twitterfeed Complottoloog des Vaderlands: https://twitter.com/Indigorev
ComplotMedia op Telegram: https://t.me/s/ComplotMedia
Indigo Revolution Discord Community https://discord.gg/qHvKgYtM
YouTube teasers kanaal ComplotMedia.nl https://www.youtube.com/@mickyvanleeuwen
Spotify ComplotConcurrent Eindtunes playlist: https://open.spotify.com/playlist/1M4Ns6CZJR6STkYPEESSCQ?si=31e4fddabc634c6f
Het schijnt dat de vikingen ook in Egypte zijn geweest. Maar dan bekend als de Haunabu (zoals die Glocke UFO/ tijdmachine ook wel genoemd wordt) Het ene oog van Odin en the Eye of Horus hebben waarschijnlijk ook een connectie.Horus is de zoon van Osirus en Isis. Osirus en Odin zijn ook dezelfde want al die verhalen lijken sterk opelkaar. Om mensen in verwarring te houden geven ze die zogenaamde goden telkens een ander naampje. Griekse shit is dan Zeus, Diana, Hecate, Isis en Semiramis zijn ook allemaal… Lees verder »
Ja ik snap je verhaal, maar ik zie het enigszins anders. Voor de meesten religies gaat het inderdaad op. Van gristendom, joden, islam, hindoes, germaans, noors, grieks, sumerie, babylon, maar ook aztecen et cetera. Maar de Horus kings, degenen vanaf Horus, die komen van Mars. Dat zijn degenen met de uitgerekte lange schedels ook. Die zijn naar hier gekomen toen Maldek opgeblazen werd en de atmosfeer van Mars daarbij naar de kloten ging. Die anderen hierboven genoemd zijn allemaal wel dezelfde buitenaardsen, Anunnaki zoals we kennen qua naam.… Lees verder »
Jezus gezag over boze geesten? bevrijdingMattheüs 28:18 En Jezus trad naderbij en sprak tot hen, zeggende: Mij is gegeven alle macht in de hemel en op de aarde. Jezus heeft toen Hij als mens op aarde wandelde laten zien de macht van God. Hij heeft laten zien dat God macht heeft over de natuurwetten en deze aan Zijn wil kan onderwerpen. Jezus heeft laten zien dat ziekte niet van God komt en dat Hij elke ziekte kan en wil genezen. Wat het belangrijkste is dat Jezus heeft laten… Lees verder »
Bedankt voor je tip, maar ik sla deze even over als je het niet erg vindt 🙂
Een gristelijke exorcist gaat mij namelijk helemaal niets leren wat ik al niet vanuit mijzelf weet multidimensionaal gezien. Een gristelijke exorcist gebruikt entiteiten (Jezus gristus, ‘god ) om andere entiteiten te ‘verjagen’. In ruil voor bezetenheid. Want dat heb je goed, het draait om bezetenheid. Een strijd wie de meesten zieltjes kan oogsten. En gristelijken zijn ook bezeten, zwaar bezeten zelfs! 🙂
he strijder als ik je een goede tip mag geven om het kwaad verder uit diepen en waarom de elite slechte mensen zijn zou je eigenlijk een christelijke exorcist kunnen interviewen die voor zijn werk Demonen uitdrijft.want vanuit zijn expertise kan die exorcist je alles vertellen over bezetenheid en demonie zodat men bewust gaat worden van de oorsprong van kwaad en hoe het kwaad gebruik maakt om mensen te beinvloeden.want om een christelijke exorcist uit te nodigen in je podcast dat zou pas echt een i opener zijn… Lees verder »
Euhm, volgens mij zijn Grays allemaal veroordeelde misdadigers. Na veroordeling kunnen ze kiezen: de gevangenis of verbanning naar de Aarde. Trump zou ze terug moeten sturen, maar mensen doden ze ‘gewoon’. Is makkelijker. Ik dacht dat dwergen een sub-soort was van homo sapiens. Met eigenschappen: klein, 200 jaar oud worden, in holen in het bos wonen, native Seberia, slimmer dan wij en meer geavanceerde technologie, Meesters in het in elkaar priegelen van kleine mechanische dingetjes. Dus aards en geen aliens. Beiden, grays en dwergen, nog nooit op straat… Lees verder »
Make Grays Great Again! 😉
Heb je al wel kabouters op straat gezien? Die zie ik zelf alleen maar in tuintjes lamlendig zien staan, lijkt net alsof ze nooit aan het werk zijn….
ik haal wel eens zo’n kutkabouter bij de Action…..en dan schiet ik ze kapot met de luchtbuks!
That’s the spirit! 😉
Goeiemorgen, Ik ga der aan beginnen (-:
Binnen het Germaans Genootschap zijn ze ook een beetje op de hobbel. “New age” informatie van “Anciant Alians” schijnt rond te gaan. Vanmiddag een mailtje ontvangen met “weerlegging”.
Stuur eens door als je wilt, ik ben geen lid meer en krijg ook geen mailtjes meer. Is men er daar achter dat Wodan een smerige pedofiel is eindelijk begrijp ik uit je reactie? 😉
Oh haha ik zie het al de heks Michele kon het weer niet laten mijn video te kijken haha. Aciant Alians heeft ze het over lees ik, spellen is niet haar beste vak 😉 https://germaansekerknl.wordpress.com/2025/02/09/newage-mythe-ontkracht-binnen-de-noordse-mythologie/ Dat wijf wil gewoon onderdanig zijn en blijven bukken voor manipulatie van buitenaf van een stelletje Draco Lizards haha, lachwekkend, op haar egootje getrapt door iets van History Channel…. en dan net doen alsof ze het niet bij mij gezien heeft maar dat het iets nieuws van Ancient Aliens is haha. Heerlijk dat… Lees verder »
Je hebt het idd al gevonden. 😁
Ja dankjewel voor de tip, ik ga hier erg lekker op. Ze doet net alsof ze die hele aflevering gezien heeft haha, maar heeft alleen mijn videootje gezien en is daar pissig over. En wat nou weerleggen haha, het is hetzelfde wat gristenen doen, die ‘weerleggen’ ook mijn video door te zeggen dat het in de bijbel toch echt anders geschreven staat. Doet zij ook, maar dan met een Noordse tekst. Zo onnozel stompzinnig dat soort lui dat het grappig wordt! 🙂
Dank! Micky denk je wel eens aan Freeman? Verdwenen. Steve heeft alleen bs redenen. Niet oke
Freeman ja denk ik wel eens aan en check ik ook nog wel eens, maar alleen maar gasten die into god matrix zijn tegenwoordig, inclusief Freeman zelf helaas
wijsheid komt in 245 lange stappen plus wat huppeltjes naar net niet live
eerst betaalt Musk 44 miljard voor de overname van Twitter, en daarna wordt er 44 miljard weggesnoept bij de USAID. Wat is er gaande met die 44…
Ja ik ben zo iemand die alle uitzendingen heb bekeken/beluisterd evenals alle “net niet live” uitzendingen. Volgens mij was de eerste “net niet live” ergens in 2013.
Een ware held van de Revolutie met andere woorden! 😉
Zeer zeer interessant! Bedankt voor het delen Micky!
Wow! Mooie podcast. Dank je wel.
Een rituele Keltische killt
Hoppa. Drie uren knallen. Je hebt t er druk mee topper