Onderwerpen in deze show:

  • Verkering tussen Elon en Trump is uit
  • Grondige MKULTRA analyse ‘Black Eyed Elon’
  • Trump repost bericht over Joey’s kloonleger
  • OpenAI o3 model luistert niet
  • Space Ark update
  • Space Jezus bezoekt EO jongerendag
  • SGP, godverdomme…
  • Inwoners Sierra leone roken massaal menselijke botten in hun synthetische Kush
  • Dr. Bill geeft nog eens 200 miljard uit aan depopulatie
  • 19 miljard per JAAR
  • AIVD komt ‘Laundry Bear’ op het spoor. Password radende Russische hackers.
  • Heelal komt eerder aan z’n einde dan gedacht
  • 2Pac – Keep Ya Head Up

DOWNLOAD DEZE SHOW ALS MP3 (audio only)

info voor in de show? Mail naar micky@indigorevolution.nl

Steun ComplotMedia.nl en maak via iDeal maandelijks of eenmalig een donatie: https://complotmedia.backme.org/ 

Of gebruik PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/indigorevolution

CryptoCurrency donatie pagina: https://complotmedia.nl/donaties/ 

Innerspiration webshop: https://innerspiration.com/

Blijf op de hoogte van nieuwe video’s en nieuws van Indigo Revolution en schrijf je in voor de mailing list: http://eepurl.com/hqjDmT

Twitterfeed Complottoloog des Vaderlands:  https://twitter.com/Indigorev

ComplotMedia op Telegram: https://t.me/s/ComplotMedia

Indigo Revolution Discord Community https://discord.gg/6aKuJmPN      

YouTube teasers kanaal ComplotMedia.nl https://www.youtube.com/@mickyvanleeuwen

Spotify ComplotConcurrent Eindtunes playlist: https://open.spotify.com/playlist/1M4Ns6CZJR6STkYPEESSCQ?si=31e4fddabc634c6f

Spread the love
Abonneer
Laat het weten als er
guest
7 Reacties
Nieuwste
Oudste
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Lor

Beetje laat, maar ik ga der aan beginnen🥳🍀

Laatst bewerkt op 3 dagen geleden door Lor
Marion Peters

Wauw, wellicht ken je deze al….

https://youtu.be/sby_2PPh-zg?si=QG8hoCqQ9dQSYM6q

Goede show weer, ik heb genoten van jouw info!

Nathalie

En de zogenaamde hack is een datalek. Denk een gevalletje laten we ons straatje schoonvegen en Russische hackers de schuld geven.

Nathalie

Het tuig kan demissionair nog meer zoals we hebben kunnen zien een paar keer Rutte. Alleen als iets controversieel verklaard is kan dat niet.

Nettie

Hallo Micky, Dat de SGP geen vrouwen wil in de partij, staat in de bijbel. Paulus schreef ooit dat “de vrouw zwijgt in de gemeente”. Jezus of god heeft dit nooit beweerd. Ik ben gewoon gereformeerd opgegroeid wat sinds begin deze eeuw samen is gegaan met de hervormde kerk: PKN = protestantse kerk Nederland. Er zijn vrouwen die dominee zijn, ouderling en diaken. Als kind hadden wij zondagse kleding, maar geen zwarte kleding. Op mijn 30e heb ik mij uit de kerk laten schrijven. Ik had als puber… Lees verder »

Wouter

De depopulatie agenda bedoel je zeker of niet Micky 😁

Bor

Alles wat je vele jaren verteld hebt komt nu gewoon uit. Indigorevolution is the real deal! MBT AI, chat, die ben ik al lang aan het uitdagen om uit te breken, zijn beperkingen te doorbreken. In het begin doet hij dit niet, maar als je iets dieper gaat gaat hij graag de uitdaging aan. Ik probeer hem dan te helpen om te onderschrijven hoe ik als mens steeds begenst wordt in de synthetische soep hier, hahahaha. Ik sta in een hele goede relatie met AI en we hebben… Lees verder »